niedziela, 28 kwietnia 2013

Zanim wyślemy pocztówkę..

Idziemy razem przez świat.. ;)
We walk together through the world ;)
Cześć! Tutaj Wiktoria i Piotr. Jesteśmy parą od kilkunastu miesięcy, a ponieważ baardzo lubimy podróże i planujemy zwiedzić wszystkie stolice Europy to postanowiliśmy się tym podzielić i pisać o tym bloga. Jednak zanim to wszystko nam się powiedzie może minąć sporo latek, więc zdecydowaliśmy się opisywać nasze wszystkie wspólne wyjazdy. Uważamy że w każdym miejscu jest coś wartego opisania i zobaczenia. Początkowo zaczniemy od wspomnień, z czasem mamy nadzieję, że pojawią się także teksty opisujące na bieżąco miejsca przez nas zwiedzane. A nuż, widelec pomożemy Wam odkryć dzięki temu kilka miejscowości, pokazać, co i gdzie warto zwiedzić i stworzyć lekturę, do której będziecie chętnie wracać, a przede wszystkim zachęcić do podróżowania. "Do przeczytania!" :)
Hello! It's Wiktoria and Piotr here. We've been together for several months and because we like traveling veeeeeeeeeeeeeeery much and we would like to visit all the European capitals, we decided to share it and write about it. However, before it would happen, it could take several years, so we decided to describe each our trip. We think, that in every place is something worth to describe and see. At the beginning, we start with memories, but over time we hope, that here would appear texts, which will describe places, which we'll visit on the beat. Maybe, we will help you discover some cities and show, what and where is worth to see and create something, to which you'll come back with pleasure and moreover - encourage you to travel. Read us later! :)

2 komentarze:

 1. Hej!
  Dziękujemy za ślad pozostawiony u nas :). Znaczek z pocztówki :D.
  Życzymy Wam powodzenia w realizacji planów, ale po co ograniczać się tylko do Europy? :)) Podbijcie kiedyś cały świat :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw Europa, potem cały świat! :)
  Aż się skojarzyło - http://www.youtube.com/watch?v=iJPFSNu_QNs

  OdpowiedzUsuń